Energy 2000 Mix 13 - Retro Special Edition (2008) (by CZAKINSKY)

Opublikowany 2008-10-25 16:55:56

czakinsky
77087
Cały najnowszy mix Energy 2000 specjalnie dla Was ;) najlepsze HITY SPRZED LAT ;) DJ Hubertus i DJ Thomas inda mix;) Komentowanie wylaczoe, gdyż.. nainnych Mixach Energy też wyłaczylem wczesniej :p zbyt dużo spamu ;) to RETRO Mix - z drugiej sali !! ;)

Komentarze (34)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.