ENERGY 2000 HIT MIX VOL 12 (2008) (BY CZAKINSKY)

Opublikowany 2008-08-10 12:51:23

czakinsky
113239
Była przedpremiera, rozdawałem plik na zippyshare, ale cwaniactwo i "dobroc" niektorych zmusila Mnie do wylaczenia komentarzy. pozdrawiam doceniajacych Moją prace. ewentualne prosby o link do sciagniecia pisac na maila [email protected].

Komentarze (86)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.