Dragan, Mondo - What's Up Girls (Original Club Mix)

Opublikowany 2008-08-21 15:32:53
czakinsky
1381
Nutka czeka od kilku dni na wrzutkę, ale przez bardzo krytyczne komentarze znawców na temat tego utworku MONDO, nie chcialem wrzucac..wg Mnie cos w niej jest i bardzo prosze Was o komentarze, czy choc troche sie podoba takie electro.. ;)) mam tez remix i wrzuce,jesli tez nie okreslicie tego, jako beznadziei od Mondo ;) hehe.. wycialem esencje..

Komentarze (5)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.