Dokąd zmierza Federacja Rosyjska?

Opublikowany 2007-03-07 23:42:04

  • autor: Anonim
738
Rozpad Związku Radzieckiego w 1991 roku był dla większości obserwatorów międzynarodowej sceny politycznej dużym zaskoczeniem. Federacja Rosyjska z prawno-międzynarodowego punktu widzenia jest jego prostą kontynuacją.

Komentarze (1)


  • Rafał
    2009-08-14 15:01:13
    Dość dokładny raport. Mój komentarz piszę w sierpniu 2009 i nie wierzę po prostu, ile z tego raportu sprawdziło się. analitycy zrobili naprawdę dobra robotę.

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.