Dobre wychowanie

Opublikowany 2007-12-28 10:23:00
ewela_m
2351
Bardzo często po niegrzecznym lub nie ładnym zachowaniu dziecka słyszymy komentarz typu ,, jak Cie matka i ojciec wychowali”. Co tak naprawdę oznacza dobre wychowanie?>
Tagi: #dobre #tata #czlowiek #mama #rady #pomoc #kultura #wolnosc #zasady #wychowanie #porady #stosowanie #pyskowanie #swoboda

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.