dmc-be-home

Opublikowany 2008-11-06 19:57:59
yaii
832
Nie płacze Nie sikam Nie pykam w playstaion wsyzscy mnie kochają a ja ich wcale ja wole sciane bo jest zielona a oni sa jak choinki trzeba je ubrac a poco mi to jestem kims najlepszym tylko jedna rzecz jest lepsza jest to wazon ktory ma on lech wałęsa ten wazzon umie sam sie myc a ja musze miec 200 ludzi do umycia sie jednego zeba mam prywatne wojsko ale tam sa sami otaku mam 10 rak ,10 palcow w kazdej konczynie zyje z bycia kims bycia krolem wszytkiego to takie nudne mam kino w ktorym patrze na legalna blondyke tlyko piersza czesc bo nie mam rak by przerzucic plyte na 2 czesc legaslnej blondyki,a moze bruce lee

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.