Dlaczego łamie mi się wiara?

Opublikowany 2007-07-08 12:13:22

JulitaMaj
1313

Komentarze (1)


  • Ja
    2011-05-31 15:02:39
    Bardzo prawdziwa, głęboka, wypowiedź. Poruszająca... Nie oczekujmy duchowości od pierwszego lepszego urzędnika kościelnego, który tak naprawdę bywa tylko komformistycznym śmietnikiem kilku wygodnych teorii, które ktoś w niego wrzucił. Być może był martwy. A martwy nie może wypowiadać sie na temat żywych, którzy po prostu odeszli.

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.