Dj TooTeck - Max vol 1

Opublikowany 2011-10-05 00:33:53
dj_tooteck
1229
witam :) wracam z nowym setem po 4 miesiacach :) zapraszam do odluchania i ocenienia i pozostawienia komentarza :) i polecenia innym :) pozdrawiam
Tagi: #nowy #max #house #mix #vol #inne #pl #too #dj #patrz #komercja #hity #set #2011 #electro #nowosci #sety #pazdziernik #teck #tooteck

Komentarze (9)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.