Dj Andrew Dee Vs. Kama & Mac Gregor And Elijah - Nova Send Me An Angel (Live Mash Up Mix) Preview Mix

Opublikowany 2009-03-12 20:55:52
czakinsky
1697
Kolejny rewelacyjny mix od Andrew :) wersja próbna ;) po poprawkach wyjdzie wersja oficjalna ;) zobaczcie te probna w calosci na You Tube ;) http://
Tagi: #mac #live #nova #mix #angel #send #andrew #dee #and #dj #vs #me #up #2009 #kama #czakinsky #an #preview #mash #gregor #elijah

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.