Częstochowa

Opublikowany 2007-03-08 12:37:13

cartha
1364
Jestem z Łodzi. Jakie, więc mam prawo pisać o Częstochowie? Żadnego. Ale piszę. Natura we mnie przekorna. „Ja nie mam nic, ty nie masz nic, on nie ma nic, to razem mamy tyle, żeby założyć wielką fabrykę”. Czyż nie tak?

Komentarze (1)


  • cz-nin
    2008-10-25 23:03:04
    kobito mogłaś zostać w Łodzi i lepiej więcej nie przyjeżdżaj tutaj.. no wiesz nie znajdziesz tu za dużo koszernych wyrobów

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.