Czakinsky aka Dr Wriggle - 'Trance For A Dreams' [04-02-2011] [www.radio-fresh.net]

Opublikowany 2011-02-05 04:44:52

czakinsky
1289
Transowa, pelna nieziemskich wokali pierwsza czesc audycji z piatkowej nocy 04.lutego 2011:) jesli sie spodoba tez tutaj, to moze dorzuce druga czesc ;) odsluchajcie i odleccie, bo czy nie cudownie jest plynac z muzyka ktora wyraza to, co siedzi gleboko w nas ? :)

Komentarze (6)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.