Czakinsky aka Dj Czaku - Le Ferie Estive (From House To Electro Mix-Set July 2009)

Opublikowany 2009-07-04 12:42:47

czakinsky
3418
UFFF.. W końcu udało się stworzyć nowy set :) dla Was i dzięi Wam ;) motywacja i pasja w jednym :P Mam nadzieję, że wielu z Was klimat i nutki przypadną do gustu.. będzie trochę inaczej, niż zwykle, ale w Moim stylu :) Przejścia zrobione najlepiej, jak było można w przypadku tych nutek, technicznie nie można zawsze zrobić idealnie, robi siętak, by było bez monotonii i nudy ;) hehe ;) to tak apropos, gdyby ktoś miał zastrzeżenia ;)) W tym secie przeważają ambitniejsze house'owe rytmy, ale każdy powinien znaleźc coś dla siebie, po kilku utworach na początku troszkę komercji się wkrada ;) dlatego tez zachęcam do SŁUCHANIA DO SAMEGO KOŃCA :) Usłyszycie nutki takich gwiazd, jak.. Richard Grey, Erick Morillo , Steve Angello, Axwell, Sebastian Ingrosso, Laidback Luke, Jerry Ropero, Michael Mind, Wideboys, Bimbo Jones, Mr. P!nk, R.I.O., Hy2RoGeN & Fr3cky, TV Rock, Big World, Denis The Menace, Dabruck & Klein, Tom Novy... ;) ZAPRASZAM I MIŁEGO SŁUCHANIA:) Liczę na szczere komentrze - nie suche prośby o playliste ;) która wysle kazdemu, wiadomo..

Komentarze (38)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.