Czakinsky aka Dj Czaku - Equal In House (October House & Electro Mix-Set 2008)

Opublikowany 2008-11-08 18:29:42

czakinsky
3877
Tym razem chyba w teminie ;) EQUAL IN HOUSE - "zjednoczni w housie ;)" :) podsumowanie października w Moim seciku :) 18 utworów, które mają dla Mnie szczególną wartość ;) mam nadzieję, żę i Wam sięspodobają :) tak w ogóle secik jest polijęzykowy :p usłyszycie wokale w 4ech językach :p angielskim, francuskim, rosyjskim, a nawet niemieckim :p Zaprezentowałem dla Was utwory takich gwiazd m.in.: Spencer & Hill, Digital Mode vs B-Rey & Bolek, Komodo, Kim Sozzi, Laurent Wolf, CJ S tone, Freemasons, Michael Mind, Kate Ryan, PussyCat Dolls... i innych mniej znanych ;) ZAPRASZAM SERDECZNIE DO SŁUCHANIA W CAŁOŚCI - DO KOŃCA :)) I KOMENTOWANIA :) ŻYCZĘ MIŁEGO SŁUCHANIA :)

Komentarze (43)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.