co.mam.zrobic.4.zanecia

Opublikowany 2008-01-14 19:10:29
  • autor: Anonim
915
Emblema - tytuł nie znany - "co mam zrobic zeby być lubianym, co mam zrobic żeby być kochanym...?" - płyta "Coś więcej niż kultora" - Kawałek dedykowany Żanetce:(
Tagi: #zrobic #kultura #nor #rap #underground #podziemie #chillout #bielsko #outside #autsajder #emblema #este #noraszaneta #pszczyna #outsider #zanecia

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.