Cisza, ja i czas… - czyli jak cichy stał się ten głośny wieczór!!!

Opublikowany 2007-11-02 12:43:00

robert_forysiak
1092
Mowa oczywiście o wieczorze wyborczym 2007 – zapowiadanym przez dwie najważniejsze i najbardziej konkurujące w medialnej informacji stacje telewizyjne – TVP 1, która jest od niedawna wspierana kanałem informacyjnym TVP INFO oraz TVN ze swoim TVN24.>

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.