Chcą zamknąć miłość w ślubnej fotografii?

Opublikowany 2007-07-11 03:45:20
marta_putkowska
1019
Czarno-białe fotografie, na których świeżo poślubieni małżonkowie siedzą w wiklinowych fotelach i zamiast zaglądać sobie z czułością w oczy, patrzą na wyciągnięty palec fotografa... takie obrazki niedługo będziemy mogli oglądać tylko w starych albumach.>
Tagi: #zdjecia #park #mlodzi #slub #wesele #fotografia #fotograf #plener #paramloda #pannamloda #panmlody

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.