BT featuring JES – The Light In Things (tyDi Remix)

Opublikowany 2011-05-09 09:35:40

orchideaaa
1208
BT featuring JES – The Light In Things (tyDi Remix) przez kilka miesięcy jedynie mozna było ucho ripkiem nacieszyć :] no i wreszcie po kilku miesiącach oczekiwania doczekaliśmy się tego cuda piekny remix od tydi'ego :) kocham tą nu tę na serio ;) ***orchideaaa***

Komentarze (3)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.