Bliskie spotkania z Rumunią – Paszport z „Archiwum X”

Opublikowany 2007-08-20 08:22:59
Motreanu
830
Robienie zdjęć paszportowych jest zawsze stresujące – nie dość, że musi spełniać standardy, to każdy chciałby wyglądać na nim jak człowiek. Co jednak zrobić, gdy jest się mieszkańcem Baicoi, gdzie paszportówki wyglądają...>
Tagi: #zdjecie #fotografia #paszport #rumunia #paranormalne #zarchiwumx #baicoi #archiwumx

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.