Bitson ( Liryczna Strona Przasnysza ) - Bieda

Opublikowany 2007-07-13 15:10:18

 • autor: Anonim
918

Komentarze (2)


 • Toniek
  2007-08-13 05:31:46
  Zapewne nie było by dla Ciebie problemu na różnych ścieżkach zrobić linię melodyczną, werble, wokal i dopasować głośność. Na końcu słychać kliknięcie myszki :P Mógłbyś to wyciąć to, bo to już w nie pierwszej piosence tak jest. Już ktoś Ci zwrócił uwagę, nie sylabuj tylko rapuj! Mam nadzieję, ze z dystansem odbierasz moje komentarze i życzę Ci, abyś się dalej rozwijał.
 • Ziom
  2007-07-16 11:34:37
  no widze Bitson że sie rozkręcasz powoli...oby tak dalej!

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.