Bit ktory sam zrobiłem

Opublikowany 2010-05-31 20:32:12

hanys_27
628
Mój pierwszy Bit robiony eJay-em

Komentarze (2)


  • ...
    2011-07-24 18:18:56
    edit - ejay nie jest do dupy chodziło o to że jest do dupy tylko pomyliłem się
  • ...
    2011-07-24 18:17:39
    jeżeli masz zamiar brać się za to jakoś poważniej to od razu ci mówię że ejay nie jest do dupy i nie jest profesjonalnym programem. jeżeli chcesz na serio robić muze to zacznij korzystać z jakichś normalnych softwareów jak fl studio, reason, ableton czy setki innych

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.