Bieniek o stadionie

Opublikowany 2009-03-05 04:21:18
hej_mielec_pl
901
- To są pierwszy zarysy. Są dwa możliwe źródła finansowania takiej inwestycji. To między innymi sprzedaż jakiegoś miejskiego majątku – mówi o planach budowy nowego stadionu w Mielcu wiceprezydent Mielca Bogdan Bieniek. hej.mielec.pl
Tagi: #stadion #galeria #mielec #stal #bieniek #centrum #stadionie #inwestycje #magistrat

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.