Biały ASUS F8P wyłącznie w Vobis!

Opublikowany 2007-12-03 16:02:57
Michael_7
1452
Firma Vobis na tegoroczne święta proponuje szykowny i elegancki biały notebook - ASUS F8P. Ten idealny prezent pod choinkę można zakupić wyłącznie w sklepach Vobis. >

Komentarze (1)


  • Diana
    2007-12-18 21:53:24
    Laptop stworzony z mysla o kobietach.Musze podrzucic ten link mojemu mężowi, chetnie bym widziała taki prezent pod choinką.

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.