Beyonce - Why Don't You Love Me (Karmatronic Club Mix)

Opublikowany 2009-12-16 13:20:00
kiler2000pl
1146
Świetny house'owy numer genialnej Beyonce + wypaśna sekcja fortepianowa w refrenie! Polecam i zapraszam do przesłuchania mojego najnowszego seta - Wicked Winter Session!!!
Tagi: #dont #mega #love #beyonce #club #house #mix #winter #you #don #kiler #me #grudzien #why #2009 #wicked #session #december #karmatronic

Komentarze (3)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.