ATB - Twisted Love (Video Edit)

Opublikowany 2010-12-19 02:13:03

czakinsky
794
Piękna nutka ;)

Komentarze (2)


  • czakinsky
    2010-12-22 16:52:11
    Mhm.. Andre tworzy piękne nutki :) dzięki takim ludziom jak On zakochałem się w trance:)
  • orchideaaa
    2010-12-21 00:17:23
    słucham ATB odkąd usłyszała ich pierwszą nutkę 9 PM (Till I come) a więc będzie już parę latek ;) ostatnio często nutki jakie możemy od nich usłyszeć są z wokalem co szalenie lubię ;) tak nuteczka oczywiście też jest śliczna :)

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.