Armin van Buuren feat. Cathy Burton - Surrender (Acoustic Version)

Opublikowany 2010-12-16 18:21:22
czakinsky
662
Z dedykacjądla Orchidei ;) Mam nadzieję, że się spodoba ;) p.s. an gitarce gra Brat Armina - Eller ;) "'Everybody’s seeking meaning A place to call a home Something to believe in Before we’re gone Everybody’s seeking comfort Someone to be a friend A hand to hold on to In times of pain I need some love I need to hear The ache of no reason Has taken its toll I think it’s time for giving up I think it’s time for giving in Too tired to fight All I am I give to you You are home In you I feel my meaning I surrender, I surrender Surrender, surrender I surrender I surrender, I surrender Surrender, surrender I surrender..'"

Komentarze (1)


  • orchideaaa
    2010-12-17 09:35:37
    lubię każdy wystukany dzwięk z tego pudełka odkąd sięgam pamięcią zawsze mi się to podobały gitarowe brzmienia i nie ma większego znaczenia jaki gatunek muzyki się słucha mogą to być nuty ze śpiewnika rajdowego a skończywszy na Michelle Was Wrong .dzięki Grzesiu za nuteczeke ;)

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.