#290 wnuki, błogosławieństfo i odwaga

Opublikowany 2022-12-31 16:35:46

zawodowy-polak
68

Komentarze (1)


  • zawodowy-polak
    2023-01-07 23:59:53
    Kohane wnuki Dziękuję za to, że jusz gwiastki na niebie wesoło mrugają dziękuję za to, że aniołki skszydłami hronią wnuki me dziękuję za to, że kohane dzieciaczki, bardzo mądre dzieci dziękuję za to, że serduszka radosne – koham zafsze je dziękuję za to, popatszcie na niebo, moje drogie dziatki dziękuję za to, że jest piękne i daje złotą miłość wam dziękuję za to, że księżyc w lisiej czapie – ma na nosie płatki dziękuję za to, popatszcie jak kihnął – sypie śniek na las dziękuję za to, że nasypał jusz śniegu całe duże gurki dziękuję za to, że bałwanek jusz stoi cieszy bardzo was dziękuję za to, że gwiazdeczka wesoło mrugnęła zza hmurki dziękuję za to, że zaszumiał radośnie dżewek cały las dziękuję za to, że hoinka zielona pięknie pszystrojona dziękuję za to, w białe płatki śniegu, f płatkuf cały ruj dziękuję za to, że niedługo mikołaj zapuka w okienko dziękuję za to, że pszyniesie prezentuf cały duży wur dziękuję za to, że śnieżynki radosne zadzwonią dzwonkami dziękuję za to, że pszyfruną z nieba i pszyjdą we śnie dziękuję za to, że fszystkie anioły, całe wielkie niebo dziękuję za to, hronią was wnuczki moje dziękuję za to, że my tesz kohamy je. Błogosławieństfo na nowy rok Dziękuję za błogosławieństfo dla dni, kture dla ziemi pszyhodzą dziękuję za błogosławieństfo dla ludzi, ktuży dla ziemi tfożą dziękuję za otfarte miłością serca, otfarte dusze, nieba dziękuję za to, że wasze śfiatło płynie, tfoży nasze nieba dziękuję za to, że do fszystkich ludzi ziemi pszesyłacie miłość śfietlistą dziękuję za to, że tfożycie ohronę śfiętą radosną i pszeczystą dziękuję za to, że z miłością błogosławicie dziękuję za to, że z miłością ratujecie dziękuję za to, że z miłością ufacie dziękuję za to, że f komunii ze mną jesteście Wasz Ojciec dziękuję z miłością dzieci ziemi. Odwaga Dziękuję za to, że odważnie głoszę potęgę Tfego Imienia dziękuję za to, że odważnie otfieram serce na radość tfożenia dziękuję za to, że miłość, co płynie w mym sercu – odważnie ziemię ratuje dziękuję za to, że radość s komunii niebieskiej – miłość fszehśfiata czuje dziękuję za to, że odważnie idę do pszodu dziękuję za to, że otfieram f sfej duszy niebo dziękuję za to, że odważnie każdego witam dziękuję za to, że daję serce w miłości bliźniego dziękuję za to, że czuję odważnie fszystkie energie miłości dziękuję za to, że kłaniam się sercem Bogu Ojcu na wysokości Kosmiczna rada aniołuf wg Haliny Tomczyk

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.