245445

Opublikowany 2024-01-27 20:43:56

  • autor: Anonim
31
Parę miesięcy po śmierci żony pan King ma problemy ze swoimi córkami które są bardzo niegrzeczne, pan King postanawia zmienić metody wychowawcze. W tym czasie starsza jego córka Alexandra znowu zaczyna mu pyskować, pan king ja łapie i kładzie na kolanach. Potem opuszcza jej spodnie i majtki, następnie mówi od dzisiaj zmieniam moje metody wychowawcze. Po chwili pan King zaczyna dawać córce klapsy, Alexandra zaczyna płakać . Później podciąga córce spodnie i majtki , następnie podnosi ją z kolan. Potem pan King idzie porozmawiać z młodszą córka, ta tez zaczyna mu pyskować, pan King przekłada ja przez kolano zdejmuje spodnie i majtki i daje mocne klapsy. Później podciąga jej spodnie i matki, następnie podnosi z kolan. Córki przepraszają tatę, więc ich tata nie musi im dawać lania.
Tagi: #544545

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.