23.01.2011 zebranie wiejskie Wola Mielecka cz.3 pytania mieszkańców Woli Mieleckiej do wójta Gminy Mielec Kazimierza Gacka

Opublikowany 2011-01-24 21:35:09

wichz
837
23 stycznia 2011 roku podczas zebrania wiejskiego w Woli Mieleckiej. Mieszkańcy pytali wójta o inwestycje w Woli Mieleckiej kanalizację drogi rowy i ptrzepusty, oraz przyłącza wody

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.