ZUS jest niewątpliwie organizacją przestępczą tylko nie zorganizowaną - Janusz Korwin Mikke

Opublikowany 2010-06-07 21:07:00

smugiel123
1639
To cytat z Janusza Korwina Mikke. Warto zauważyć, że obywatele są ubezpieczani w ZUS obowiązkowo pod groźbą użycia przemocy a równocześnie nie mają z ZUS podpisanej żadnej umowy podczas gdy nawet występując o skrytkę na poczcie taka umowę się podpisuje. Brak takiej umowy skutkuje tym, że ZUS traktuje obywateli jak niewolników i osoby ciężko chore uznaje za cudownie uzdrowione. Wszelkie analizy wykazują, że ZUS jest bankrutem i dlatego każe się ludziom pracować do 70 r. życia aby nie doczekali swojej emerytury.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.