Zrób to sam .:. Adam Słodowy .:. Stojak na włóczkę i gazety

Opublikowany 2009-04-07 10:04:48
  • autor: Anonim
5276
Program Adama Słodowego "Zrób to sam" nadawany przez telewizję polską od początku roku 1952 do początku lat 80'. Program nadawany w bloku niedzielnego Teleranka. Na początku iw połowie lat 90' telewizyjna TVP2 nadawała nieliczne powtórki tego kultowego już dziś programu.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.