Żółwie-albinosy zagościły na świecie

Opublikowany 2010-01-16 23:41:24
drjakson
1003
Są zupełnie białe i mają różowe oczy - narodziły się właśnie dwa żółwie-albinosy. Zwierzaki przyszły na świat w Stanach Zjednoczonych. Te niezwykłe okazy żółwi można oglądać w ogrodzie zoologicznym Red River w Fargo. Żółwie-albinosy nie ma ją w skórze pigmentu. Z tego powodu są wrażliwsze na działanie promieni słonecznych i delikatniejsze. Raz na 30 tysięcy Gady-albinosy to naprawdę sytuacja niezwykła. Takie okazy rodzą się raz na 30 tys.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.