Zobacz, jak walą się domy w Małopolsce

Opublikowany 2010-06-03 14:09:09

surtv
2423
Dwieście osób musiało uciekać ze swoich domów, które dosłownie zaczęły się rozpadać w szwach. Potężne osuwisko ziemi, wywołane przez ulewne deszcze, pochłaniało kolejne budynki. Jeden po drugim. Doszczętnie zostało zniszczonych dziesięć domów w miejscowości Kłodne. Zobacz film.

Komentarze (9)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.