Złoto i srebro dla Polski w jednym biegu

Opublikowany 2011-03-07 14:09:49

surtv
1833
Adam Kszczot i Marcin Lewandowski wywalczyli złoty i srebrny medal lekkoatletycznych mistrzostw Europy w biegu na 800 metrów. Tuż za Polakami w paryskiej hali Bercy finiszował Hiszpan Kevin Lopez. Łącznie nasza reprezentacja na halowych ME w lekkiejaltetyce zdobyła 5 medali (Eurosport).

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.