Zezowaty opos Heidi

Opublikowany 2011-01-14 20:24:36

evobrain
1197
Cross-eyed oppossum Zezowaty opos Heidi stał się w ostatnim czasie prawdziwą gwiazdą. W krótkim czasie dużą popularność zdobyła piosenka napisana przez Stefana Langner'a, której inspiracją było zwierzątko. Profil Heidi na Facebook'u przyciągnął już ponad 65 tysięcy fanów. Heidi jest mieszkańcem Ogrodu Zoologicznego w Lipsku w Niemczech.

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.