ZERO - Tyle razy TVP Wiadomości mówiły o Marszu Suwerenności!

Opublikowany 2019-05-03 00:45:36
  • autor: Anonim
385
PO i PiS, ręka w rękę, próbują pacyfikować naszą propolską Konfederację na wszelkie możliwe sposoby. Prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski, chciał z pozycji ratusza zablokować nasz Marsz Suwerenności i sromotnie przegrał z nami w sądzie. Platformie (anty)Obywatelskiej się nie udało, więc z pomocą przybiegł im PiS! Wiadomości TVPiS ANI RAZU nie wspomniały o Marszu Suwerenności... Czy w takim razie PiS stoi po stronie PO, czy są przeciwko suwerenności Polski?! Czy wstydzą się Polaków manifestujących swój patriotyzm i przywiązanie do Ojczyzny? Czy to po prostu zwykły lęk przed zjednoczeniem Prawicy?
======================================

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.