Zeitgeist Final Edition (Napisy PL) cz.01/12

Opublikowany 2008-12-07 01:21:03

lOS
3708
Mocny film dokumentalny pokazujący i wyjaśniający jak społeczeństwo jest manipulowane. Dokument podzielony jest na 3 części: I. Religijna - pokazuje astro-teologiczne podstawy chrześcijaństwa. Udowadnia, iż religia chrześcijańska jest jedynie splagiatowaną wersją wcześniejszych mitów, głównie egipskich i opiera się na astrologii. II. 11 Września - dotyczy najsłynniejszej akcji terrorystycznej służb specjalnych USA, dokonanej na własnych obywatelach. III. Banki i plan zniewolenia świata - czyli kto stoi za kontrolą światowej gospodarki i polityki. Komu zależy na wywoływaniu wojen i komu się to opłaca, oraz kto dąży do wykreowania Jednego Ogólnoświatowego Rządu, Globalnego imperium: niewolników rządzonych przez garstkę Panów i kontrolowanych totalnie, rodem z Orwellowskiego "Roku 1984"... Autorzy filmu zachęcają do własnych dalszych studiów w temacie, oraz do sprawdzenia wszystkich przedstawionych w nim faktów, zamiast brania na wiarę tego co zostało w nim powiedziane. Kategori

Komentarze (9)


 • on
  2008-12-08 20:40:53
  u twojego starego w odbycie
 • hmm
  2008-12-08 14:45:15
  a gdzie przecinki ?
 • on
  2008-12-08 13:18:38
  nigdy tu nie dodawalem komentarzy ale w tym filmie jest to co juz mi chodzilo po glowie od dawna a moze tylko czesc ja osobiscie nie wierze w boga a tym bardziej nie wierze tym panom ubranym na czarno naklaniajacym do wrzucania kasy do koszyczka niewiem jak wy ale ja widze golym okiem jak rzad gra pod kosciol i odwrotnie rydzyk obraza zone kaczora a ten mu wybacza by znow ten dalej naklanial na glosowanie partii kaczki ogolnie wiemy ze kosciol zabrania spozywania narkotykow gdy w holandi zniesiono zakaz spozywania narkotykow te mozna kupic nawet w niektorych kosciolach niewiem czy niektorzy z was znaja dzieje kosciola kilkaset lat temu bo wiele znanych osobistosci nie che miec nic wspolnego z kosciolem wlasnie za jego historie
 • zoom
  2008-12-08 11:06:13
  lux:wiesz, co zgodze sie z Toba ze nie mozna tego interpretowac, doslownie ale Tylko pod tym wzgledem. Wiesz prosty przyklad graficiarze osoby ktore maluja sciany pociagi itd. Przez jednych uwazani za wandali a za drugi za artystow fakt, ale czy wiesz, co on ma w glowie? Na pewno nie a na pewno on nie chce być ‘bombardowany’ reklamami i ‘pieknymi pannicami’ z bilbordow, bo to zasmieca glowe tak jak TV. Tu chodzi o system i manipulacje ludzmi i sa na to dowody doslownie wszedzie wystarczy wyjsc na ulice popatrzyc na siebie pozniej na innych i zaczac myśleć duzo nie trzeba żeby za uwarzyc jak jesteśmy oszukiwani.
 • hmm
  2008-12-07 22:08:43
  lux wiec co jest prawda ?
 • LuX
  2008-12-07 21:38:12
  Jeden z bardziej przerażających filmów jakie tu widziałem. Jest przerażający z tego względu, że jest perfekcyjnie zmontowany i perfekcyjnie robi ludziom wodę z mózgów. Ta cała prawda2.info to jest zwyczajna sekta. Nie mam zamiaru negować tego co zostało tu powiedziane, bo to byłoby bez sensu. Wystarczy, że po obejrzeniu tego filmu spojrzycie na siebie i na ten film z boku i pomyślicie samodzielnie bez tych wszystkich słów, które wkłada w myśli ten film.
 • bubi
  2008-12-07 18:56:04
  wstep mocny i całkiem prawdziwy. Trudno tak zrozumieć, ze najważniejsze jest tu i teraz ?
 • pepe2
  2008-12-07 18:32:08
  bo to wstep dopiero.ogladalem cale i spoko:)
 • pepe
  2008-12-07 18:14:39
  Pierwsza część to kiszka. Nic ciekawego.

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.