Zdobył 205 punktów karnych

Opublikowany 2010-04-28 16:58:40

surtv
2461
Policjanci z Dąbrowy Górniczej zatrzymali kierowcę mini coopera, który nie zatrzymał się do kontroli, chcąc potrącić policjanta i doprowadzając na koniec do kolizji. Jedynym powodem ucieczki był brak dokumentów i ubezpieczenia. W czasie szaleńczej jazdy na przednim fotelu bez fotelika jechała jego 3-letnia córka. Mężczyzna rozstał się z prawem jazdy, otrzymując w zamian 205 punktów karnych za wszystkie popełnione przez siebie wykroczenia.

Komentarze (6)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.