Zdemaskowane amatorskie nagrania wież WTC cz.1/3

Opublikowany 2013-07-11 15:34:46

  • autor: Anonim
1143
Filmy demaskujące rzekome prywatne nagrania "ataku terrorystycznego" na wieże World Trade Center, które były podawane wszędzie jako dowody ataku. Tak naprawdę są skrzętnym fałszerstwem, aby ludzie uwierzyli w Globalny Terroryzm i sami zgodzili się na rozpoczęcie "wojny z terroryzmem", godząc się na zniewolenie dla rzekomego bezpieczeństwa.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.