Zatonęła łódź z nielegalnymi imigrantami

Opublikowany 2010-12-15 12:46:31

surtv
1151
Tragedia u wybrzeży australijskiej Wyspy Bożego Narodzenia. Drewniana łódź z nielegalnymi imigrantami na pokładzie przewróciła się, a następnie rozbiła o skały. Z wody wydobyto już 27 ciał, ale prawdopodobnie wielu ofiar nie udało się jeszcze znaleźć (AP).

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.