"Zasztyletowano" malucha na Mokotowie

Opublikowany 2010-11-13 09:32:36

surtv
1033
Nóż wbity w kierownicę, pocięte siedzenia, urwany zderzak i porozrzucane w aucie rzeczy osobiste - taki widok zastała dzisiaj rano właścicielka zielonego malucha zaparkowanego przy ul. Sandomierskiej na warszawskim Mokotowie (gazeta.tv).

Komentarze (3)


 • LAMBORGHINI_GALLARDO
  2010-11-13 17:41:21
  WSPOLCZUJE TO MUSIALO BYC STRASZNE NIE DLA WIDZÓW O SŁABYCH NERWACH!
 • Big papa
  2010-11-13 13:22:10
  Wiadomośc dnia ze wsi Warszawa... Dziś będzie w TVN oraz Polsacie w głównym wydaniu wiadomości zapewne. Rząd zastanawia się nad wprowadzeniem żałoby narodowej na okres kilku dni w związku z zaistniałą sytuacją na Mokotowie. Mi również jest bardzo przykro, kondolencję dla właściciela tegoż cudu techniki PRL...
 • lol
  2010-11-13 12:26:56
  surtv bawi się w Fakt xDDD

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.