Zamieszki w Londynie [2011]

Opublikowany 2011-08-10 20:02:27

evobrain
1276
W czwartkowy wieczór 4 sierpnia w londyńskiej dzielnicy Tottenham policjanci śmiertelnie postrzelili 29-letniego Marka Duggana. Pokojowe początkowo protesty po jego śmierci w nocy z soboty na niedzielę przerodziły się w zamieszki, które objęły inne dzielnice Londynu, a także miasta Birmingham, Bristol i Liverpool. Premier David Cameron z powodu napiętej sytuacji w kraju przerwał urlop i powołał nadzwyczajny sztab antykryzysowy. We wtorek w szpitalu zmarła pierwsza ofiara zamieszek. (tvn24)

Komentarze (2)


  • MARKO
    2011-08-12 10:10:06
    reklama banner spam reklama banner spam reklama banner spam reklama banner spam reklama banner spam reklama banner spam reklama banner spam reklama banner spam reklama banner spam reklama banner spam reklama banner spam reklama banner spam reklama banner spam reklama banner spam reklama banner spam reklama banner spam
  • jojo
    2011-08-11 15:27:44
    To samo co we Francji kilka lat temu, społeczność nie związana kulturowo z krajem nie ma do niego szacunku. Nigdy nie miałem wcześniej poglądów nacjonalistycznych ale po tym co dzieje się w tzw. otwartej europie cieszę się że u nas czarny na drodze to jedynie wyjątek.

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.