Zamieszki podczas Europarade w Warszawie

Opublikowany 2010-07-17 14:47:30

surtv
1110
Około południa kilkanaście osób z transparentem 'Smash homofobia', zaczęło pozdrawiać uczestników 'Marszu Grunwaldzkiego'. Ze strony pochodu poleciała w ich stronę odpalona raca oraz jajka. Marsz na chwilę przystanął. Jego uczestnicy zaczęli krzyczeć 'Pedały, pedały'. To nie jedyne takie incydenty. W stronę homoseksualistów na ul. Senatorskiej rzucane są m.in. butelki i jajka. Dochodzi do przepychanek.

Komentarze (4)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.