Zamachy terrorystyczne w Bombaju

Opublikowany 2008-11-27 16:55:36

surtv
1900
Indyjska policja oraz oddziały gwardii narodowej nie były w stanie odbić z rąk terrorystów hotelu „Trident Oberoi” oraz biurowca Nariman House w Bombaju. Hotel stoi w płomieniach, doszło tam do kilku detonacji. W budynku trwają walki pomiędzy komandosami a terrorystami. Nie wiadomo, czy w budynku znajdują się jeszcze goście hotelowi.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.