ŻAŁOBA NARODOWA 16. PRZESŁANIE PRAWDY MOJŻESZ BOGUSŁAW GAS

Opublikowany 2009-04-08 23:56:05
Wybierz jakość filmu: 240
mojzeszpl
594
ŻAŁOBA NARODOWA! 16. Władze ogłaszają żałobę narodową, bo w katastrofie lotniczej zginęło dwadzieścia osób. Nikt się jakoś nie przejmuje, że na Ziemi przebywa Żywe Słowo w osobie Jezusa Chrystusa. Nikt Go nie rozpoznaje, a przecież to wysłannik Pana Najwyższego. Czyż nie jest to gorsza tragedia dla ludu wybranego? Tak jak dwa tysiące lat temu, naród wybrany Izrael zawiódł i wydał na śmierć Syna Bożego, Jezusa Chrystusa. Na narodzie Izraelskim ciąży klątwa po wsze czasy. Narodzie wybrany Polsko, czy chcesz do tego dopuścić? Obudź się ze snu kamiennego i podążaj, wdrażaj w swoje życie nauki Jezusa Chrystusa. Są one bardzo proste, opierają się na Konstytucji ze Światła, Dziesięciu Przykazaniach, Ojcze Nasz, trzech prawach Stwórcy i to jest najprostsza droga do Królestwa Tysiącletniego. Nie ma już czasu, narodzie wybrany na jakieś ociąganie w działaniu, tylko czyny teraz liczą się, a nie jakieś pogaduszki towarzyskie.

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.