Zaginęła Iwona Wieczorek

Opublikowany 2010-07-26 20:56:45

surtv
16686
19-letnia Iwona Wieczorek zaginęła w nocy z 17 na 18 lipca. Zrozpaczona rodzina dziewczyny od tygodnia czeka na jakąkolwiek informację o jej losie. Prezydent Sopotu Jacek Karnowski wyznaczył nagrodę w wysokości 20 tysięcy złotych za informacje mogące przyczynić się do odnalezienia Iwony Wieczorek.

Komentarze (3)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.