Zadyma po finale Pucharu Polski

Opublikowany 2011-05-04 12:40:54
surtv
1248
Demolka na stadionie - to uniwersalny sposób polskich kibiców na wyrażenie emocji po meczu. Tak we wtorek wieczorem ze zdobytego Pucharu Polski cieszyli się w Bydgoszczy fani Legii Warszawa, w ten sposób też swój żal wyrażali kibice Lecha Poznań, który przegrał 4:5 w karnych. Ceremonia wręczenia pucharu opóźniła się o ponad pół godziny, a straty materialne są bardzo duże. Wszystkiemu przyglądali się delegaci UEFA, którzy przyglądali się, jak Polska przygotowana jest na Euro 2012 (Wideo należy do TVN24).

Komentarze (2)


  • czarusek
    2011-07-01 05:03:22
    ewidentna wina ochrony, ktora w ogole nawet nie probowala zatrzymac ludzi a potem spozniona decyzja policji a co najlepsze do tego spotkania w ogole nie powinno dojsc bo policja wydala negatywna opinie o stadionie
  • bestdriver204
    2011-05-05 03:38:57
    Nikt na boisku nie kima gdy rozkręca się zadyma :)

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.