Zaczęli wakacje "paląc gumy"

Opublikowany 2011-06-27 17:19:37
surtv
1666
Palenie opon i ruszanie z ich ostrym piskiem - tak fetowali zakończenie roku uczniowie jednej ze szkół zawodowych w Białymstoku. Jak podaje serwis drogowybialystok.pl, nie przeszkadzał im ruch aut, zaparkowane tuż obok pojazdy, ani piesi. Za taką jazdę grozi mandat do 500 zł i 10 pkt. karnych (Wideo należy do ).

Komentarze (3)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.