Yhimself - The Energy Beast - (hardstyle recorded in FL Studio)

Opublikowany 2009-07-19 23:27:42

Komentarze (1)


  • dannyFLson
    2009-10-24 17:56:16
    szacun WIELKI...nie przepadam za hardstylem (wole łagodniejesze odmiany)...ale za wykonanie normalnie FULL PRO :) jak to mówią niektórzy ze FL to zabawka! Moze i zabawka... ale skoro tak zabawka robi takie rzeczy to jest juz to zabawka dla dorosłych

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.