xPhone – iPhone killer !

Opublikowany 2010-01-01 21:14:52

dafid95
1200
iPhone w końcu doczekał się prawdziwego rywala. Aparat o rozdzielczości 48 megapikseli z wymiennymi obiektywami. Czytnik nośników każdej generacji z VHS, taśmami magnetofonowymi i dyskietkami na czele. Opiekacz wypiekający treść smsów na grzankach. Zabrakło tylko jednego – wiązania krawatów. Przedstawiam xPhone – przyszłość wśród telefonów komórkowych !

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.