Xperia™ PLAY i wygrywasz!

Opublikowany 2011-05-26 10:22:43
mkaczor
9041
Filozofia Work Smart PLAY Hard w akcji, film powstał przy podczas oficjalnej prezentacji smartfonu Xperia™ PLAY w Polsce. Miłego oglądania!

Komentarze (2)


  • warheart
    2011-05-31 15:50:44
    pomysłowa akcja, następnym razem mi też dajcie znać !! :D
  • Perel
    2011-05-31 10:40:17
    nic nadzwyczajnego, prosta i sprytna. To są cechami dobrej reklamówki. Bardzo dobrze trafili, tylko pogratulować mogę. Oby więcej takich filmików.

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.